Dom-pre-kotol-na-tuhe-palivo

Rozwiązanie dla Twojego domu

Potrzebujesz kotła do swojego domu, ale nie wiesz jeszcze, który? Pomożemy ci znaleźć ten właściwy. Oferujemy rozwiązanie ogrzewania dla domów, chat, pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych oraz większych zakładów lub obiektów przemysłowych. Posiadamy własne centrum badawcze i co roku wprowadzamy innowacje do ogrzewania. Nasze kotły zdobyły wiele nagród na różnych międzynarodowych wystawach.

Kocioł na paliwo stałe

Nie masz dostępu do gazu i masz miejsce do przechowywania drewna? Odpowiednim dla ciebie może być kocioł na paliwo stałe o wysokiej sprawności, wysokim komforcie użytkowania i z niskimi kosztami eksploatacji. Kocioł na paliwo stałe dzieli się na kilka innych kategorii. Kocioł na drewno, kocioł na pellet i kocioł kombinowany. Każda z naszych linii modelowych ma specyficzne parametry i oferuje szeroki wybór.

kotlynatuhepalivo

Kocioł na drewno – Używany jest wyłącznie do ogrzewania drewnem. Nasze modele posiadają bardzo duży zasobnik opału i długi czas palenia 8 – 12 godzin. Kotły na drewno mają do wyboru dwie elektroniki sterujące kotłem. Są przeznaczone do ogrzewania domów jednorodzinnych lub przestrzeni, które nie mają problemu z przestrzenią magazynową. Pamiętaj, że możesz zadbać o długą żywotność stosując wysokiej jakości suszone drewno.

Kocioł na pellet – Ten typ kotła jako paliwo wykorzystuje wyłącznie pellet. Jest w pełni zautomatyzowany i wyposażony w zasobnik pelletu, podajnik pelletu oraz automatyczny palnik, który sam dozuje i spala paliwo, a również czyszczenie w nim odbywa się automatycznie. Komfort kotła na pellet jest na wysokim poziomie.

Kotol-na-tuhe-palivo-peletovy

Kocioł kombinowany – Najwyższy komfort i elastyczność zapewnia kocioł kombinowany. Można w nim spalać nie tylko drewno, ale także pellet. Wystarczy prosto zmienić zaślepkę, aby zmienić sposób spalania. Jeśli masz warunki i możliwość dostępu do drewna, ale chciałbyś czasami oddać się wyższemu komfortowi kotła na pellet, może jest to odpowiedni kocioł dla ciebie.

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Kocioł gazowy

Kotły gazowe oferują wysoki komfort użytkowania, wszystkie osiągają klasę energetyczną A z wysoką wydajnością. Kotłem gazowym można sterować za pomocą termostatu pokojowego z dowolnego pomieszczenia w twoim domu. Nasze gazowe kotły kondensacyjne osiągają bezkonkurencyjny zakres modulacji mocy do 1:10. Posiadają inteligentny system spalania i wymiennik z wyjątkowo szerokimi kanałami.

Kocioł kondensacyjny – Technologia kotła kondensacyjnego obecnie jest bardzo zaawansowana. Nasze kotły kondensacyjne podzielone są na kilka linii KT, KST, KZT a KT o wysokiej mocy. Każda linia modelowa ma inny zakres mocy i inny sposób ogrzewania domu z możliwością ogrzewania w zewnętrznym lub zanurzonym zasobniku. Wybierz, który sposób ogrzewania ci najbardziej odpowiada.

Kotol-na-plyn-kt-attack

Akcesoria kotłowe

Akcesoria mogą znacząco wzmocnić kocioł. Mogą zwiększyć jego wydajność, obniżyć koszty i uczynić spalanie bardziej ekologicznym.

Prislusenstvo pre kotol