Promocja sportu i kultury

Firma ATTACK, s.r.o. oprócz działalności skoncentrowanej na produkcji technologii termicznej od dawna aktywnie przyczynia się do rozwoju sportu na Słowacji. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać sportowcom w naszym otoczeniu środowisku: w kształceniu obiecujących reprezentantów, w rozwijaniu ich talentów i osiąganiu doskonałych wyników. Pod marką ATTACK rywalizowało już wielu odnoszących sukcesy sportowców z różnych dyscyplin. Do najbardziej udanych należą drużyny sportowe w piłce nożnej, hokeju czy hokejbalu. Za swoje zaangażowanie firma otrzymała również nagrodę za wkład w rozwój miasta Vrutky i wzorową reprezentację.

Sponsoring sportowy – Bieg pod górę

Wspiera sportowców w biegach terenowych. Biegacze Marek Litvaj i Martin Pavlik z powodzeniem startowali w wielu biegach. Na przykład sezon biegowy 2018 był bardzo udany. Nasi zawodnicy reprezentowali barwy ATTACK w biegu pod górę „Bieg na Poludnovy Grun “ oraz „Bieg na Chatę pod Chlebom“, gdzie zwycięzca Marek Litvaj odnotował podium. Biegacze brali również udział w biegach długodystansowych, takich jak: „Tatranska Selma, Malokarpatska vertikala, Ponitrianska stovka“ i „Bieg na Chopok“.

Sponsoring sportowy – Klub piłkarski FC ATTACK Vrutky

Cieszymy się, że możemy wspierać klub piłkarski FC ATTACK Vrutky, który działa na scenie sportowej od ponad 100 lat. Firma ATTACK, s.r.o. jest generalnym sponsorem tego klubu. W ciągu tej długiej historii klub osiągnął wiele świetnych wyników i wychował sporą liczbę znakomitych piłkarzy, a przez lata był jedną z najlepszych drużyn na Słowacji, grając w I lidze. FC ATTACK Vrutky reprezentują mężczyźni w 1. klasie Związku Piłki Turcianskej, jednostki młodzieżowe: młodzież starsza (III liga), młodzież młodsza (I liga), starsi uczniowie (II liga), młodsi uczniowie U13 (II liga) , młodsi uczniowie U12 (konkurs rejonowy) a także drużyny przygotowawcze U11 i U10 (konkurs rejonowy) i klasy przedprzygotowawczej.

Z okazji 100. rocznicy powstania Czechosłowacji odbył się turniej uczniów, w którym rywalizowały 4 drużyny. Wśród nich również nie zabrakło przedstawicieli FC ATTACK Vrutky. W ramach turnieju odbywały się różne konkursy i zostali oceniony najlepsi gracze turnieju.

Obejrzyj relację z turnieju

Sponsoring sportowy – Klub hokejbalowy Kometa Vrutky

Wspieramy również graczy piłki hokejowej z drużyny hokejbalowej HbK Kometa Vrutky, której początki sięgają 1987 roku. Szybko awansował do 1 ligi rejonowej, a następnie do 2 Słowackiej narodowej ligi piłki hokejbalowej. W swojej bogatej historii klub wykształcił wielu utalentowanych graczy i stał się ogromnym magazynem reprezentantów słowackich doborów piłki hokejowej. W trakcie swojego istnienia klub osiągnął doskonałe lokaty, m.in: mistrzowie Słowacji do 20 lat, wicemistrzowie Europy do 18 lat, wicemistrzowie świata, mistrzowie świata do 20 lat, mistrzowie Słowacji (U18, U16, U14), zwycięzca ekstraligi (U19, U16). Drużyny HbK Kometa Vrutky należą do najbardziej utytułowanych drużyn sportowych w mieście Vrutky, ale także w regionie Turiec. Cieszymy się, że firma ATTACK, s.r.o. może uczestniczyć w tej historii sukcesu i być jego częścią.
W sezonie 2017/2018 zawodnicy HbK Kometa Vrutky odnieśli wielki sukces – zostali mistrzami Słowacji w słowackiej ekstralidze hokejbalowej. Serdeczne gratulacje.

Sponsoring sportowy – Wsparcie dla straży pożarnych

Ochotnicze straże pożarne w gminach, które wspieramy, mają długą historię i odgrywają ważną rolę w ochronie ludności. Ochotnicza straż pożarna pomaga także usuwać różne skutki klęsk żywiołowych, takich jak powodzie (wypompowanie wody z piwnic i dróg), czyszczenie przepustów i rur, łagodzenie śnieżyc (bariery lodowe). Jesteśmy dumni, że wykonują tą ważną misje, a firma ATTACK może im pomóc, kupując wysokiej jakości i nowoczesną technologię.