Przemówienie dyrektora generalnego

Szanowny Kliencie,

Produkt ATTACK jest wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jakimi dysponujemy. Jako najważniejszy słowacki producent techniki cieplnej z czysto słowackim kapitałem i jednym właścicielem mamy pełną świadomość, że każdy proces produkcyjny znajduje odzwierciedlenie w żywotności tego produktu i oczywiście w zadowoleniu Państwa. Dlatego używamy tylko to najlepsze, począwszy od specjalnej blachy kotłowej, poprzez precyzyjne cięcie materiału laserem, aż po to, co najważniejsze – wodoodporne spawy, które wykonujemy wyłącznie robotycznie w precyzyjnych przyrządach, eliminując w ten sposób czynnik ludzki. Wszystkie produkty ATTACK to wysokiej jakości produkty premiowe wykonane przy użyciu najnowszej technologii na podstawie najnowszych badań. Produkty posiadają certyfikaty jakości renomowanych laboratoriów badawczych i spełniają wymagane warunki. Jestem przekonany, że z naszym produktem będziecie niezwykle zadowoleni i będzie on służył Państwu przez wiele lat.

Rudolf Bakala, dyrektor generalny ATTACK, s.r.o.

Historia firmy ATTACK, s.r.o.

Areał produkcyjny firmy znajduje się w północnej części środkowej Słowacji, około 20 km od miasta Żylina. Nasza firma, zajmująca się produkcją techniki cieplnej, rozpoczęła produkcję w 1995 roku od kotłów stojących i sukcesywnie rozszerzała swoją produkcję do dzisiejszego poziomu, kiedy produkuje szeroką gamę kotłów wiszących kotłów kondensacyjnych, kotłów stojących, kotłów na paliwa stałe oraz zasobników buforowych CWU. Firma jest jedną z firm średniej wielkości, zajmującą ok. 5000 m2 powierzchni zabudowanej i ok. 1000 m2 powierzchni niezabudowanej. Produkcja kotłów odbywa się we własnych halach produkcyjnych oraz posiada własny rozwój, konstrukcję, sprzedaż i eksport na rynki zagraniczne.

Profil firmy
Profil firmy
Profil firmy

Profil i wizja firmy

„Głównym celem i filozofią firmy jest rozwój najnowocześniejszych produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności i designie, które osiągają najwyższą efektywność spalania z poszanowaniem środowiska przy zachowaniu korzystnej ceny. “

Firma ATTACK i portfolio produktów

Oferujemy szeroki wybór produktów, które różnią się w zależności od wykorzystania rodzaju paliwa i mocy. Wszystkie kotły wyposażone są w podzespoły światowych producentów, wykonane przy użyciu najnowszych technologii, produkcja sterowana jest systemem kamerowym i komputerowym oraz testowane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i metod. W każdej grupie jest szeroki wybór opcji zarówno w zakresie modyfikacji, jak i wydajności.
Kotły przeznaczone są głównie do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, ale również większych zakładówProfil firmy obejmuje portfolio obejmujące kotły na biomasę, gaz, energię elektryczną i akcesoria. W produkcji kotłów wykorzystujemy odnawialne źródło energii, to znaczy panele fotowoltaiczne o mocy 200 kWp, które zapewniają wystarczającą ilość energii elektrycznej do produkcji.

Kotły na paliwo stałe

Kotły zgazowujące drewno

Seria model 7000
ATTACK SLX
Seria model 6000
ATTACK DPX

Kotły kombinowane

Seria model 9000
ATTACK WOOD&PELLET
Seria model 7000
ATTACK SLX COMBI PELLET
Seria model 6000
ATTACK DPX COMBI PELLET

Kotły na gaz

Zbiorniki akumulacyjne

Akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Profil firmy – Eksport i serwis

Firma ATTACK eksportuje swoje produkty do ponad 51 krajów na całym świecie. Obecnie eksportujemy nasze produkty do wszystkich krajów UE, Rosji, USA, Kanady i Nowej Zelandii. Największym zainteresowaniem za granicą cieszą się nowoczesne kotły zgazowujące drewno i na pellet oraz kotły kombinowane, które są obecnie bardzo poszukiwane w Europie i na kontynencie amerykańskim, ale także stojące kotły gazowe, które niezawodnie reprezentują nas na dalekiej Syberii.

Specjalne podejście do każdego klienta, przyjazne negocjacje i rzetelność szybko przeradzają się w wzajemne zaufanie, co zapewnia nam stały wzrost klientów w innych krajach.

export-mapa-attack

Nasi partnerzy serwisowi są szkoleni we własnym centrum szkoleniowym, które jest wyposażone w produkty biorące udział w rzeczywistej eksploatacji. Nasi partnerzy szkolą się w dwóch fazach, teoretycznej i praktycznej, gdzie mają możliwość zastosowania części teoretycznej w praktyce i wypróbowania wszystkiego na produktach.Firma ATTACK, s.r.o. obejmuje sieć serwisowąna całym terenie kraju. W przypadku awarii może Ci pomóc aż 705 organizacji serwisowych, których profesjonalnie przeszkoleni serwisanci poradzą sobie w krótkim czasie z usterką dowolnego produktu firmy ATTACK do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań lub zakładów.

Profil firmy – Badania i Rozwój

Firma ATTACK, s.r.o. posiada własne centrum badawczo-rozwojowe, w którym kadra rozwojowa i techniczna firmy corocznie wprowadza innowacje i przygotowuje nowe urządzenia techniki cieplnej. Podczas rozwoju kładzie się nacisk na prostotę obsługi urządzeń, nowoczesny design, przyjazność dla środowiska oraz minimalne wymiary. Wszystkie produkty są projektowane i opracowywane zgodnie z obowiązującymi normami, specyfikacjami, przepisami prawa i odrębnymi przepisami. Dobór komponentów do produktów ATTACK ® podlega najsurowszym kryteriom i mogą zostać zastosowane tylko niezawodne i sprawdzone komponenty i materiały od renomowanych dostawców.

W rozwoju firma ATTACK, s.r.o. nie współpracuje z innymi producentami, ale zawsze stara się być o krok przed konkurencją.

Firma ATTACK – Certyfikaty i wyróżnienia

Firma ATTACK, s.r.o. posiada certyfikat jakości ISO 9001 do:

  • projektowania i rozwoju kotłów
  • produkcji kotłów
  • serwisowania urządzeń i kotłów

Kładziemy duży nacisk na jakość naszych produktów. Od 2003 roku posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Ten certyfikat jakości dyrektywy międzynarodowej poświadcza działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji, projektowania i eksploatacji urządzeń gazowych. Certyfikat zatwierdzenia został uzgodniony i przyznany przez prestiżową londyńską firmę audytorską Lloyd’s Register Quality Assurance.

O złożoności wymagań stawianych firmie świadczy również konieczność obrony certyfikatu przed firmą certyfikującą LRQA co 3 lata.

Ten system zarządzania jakością wskazuje na postęp i pozytywne podejście firmy ATTACK, s.r.o. do klienta, któremu udowadnia swoją jakość czysto słowackiej tradycyjnej firmy. Jednocześnie system zarządzania podkreśla strategię firmy, która prowadzi do jego przestrzegania, dalszego rozwoju i doskonaleniu.Wszystkie produkty ATTACK® to wysokiej jakości produkty premiowe wykonane w najnowszej technologii w oparciu o najnowsze badania. Produkty posiadają certyfikaty CE, TÜV, GOST renomowanych laboratoriów badawczych na świecie.

Regularnie uczestniczymy w krajowych i zagranicznych wystawach techniki cieplnej, na których firma otrzymała szereg nagród od wyróżnień po złote medale.