Profil_spolocnosti_attack

Przemówienie dyrektora generalnego

Szanowny Kliencie,

Produkt ATTACK jest wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, jakimi dysponujemy. Jako najważniejszy słowacki producent techniki cieplnej z czysto słowackim kapitałem i jednym właścicielem mamy pełną świadomość, że każdy proces produkcyjny znajduje odzwierciedlenie w żywotności tego produktu i oczywiście w zadowoleniu Państwa. Dlatego używamy tylko to najlepsze, począwszy od specjalnej blachy kotłowej, poprzez precyzyjne cięcie materiału laserem, aż po to, co najważniejsze – wodoodporne spawy, które wykonujemy wyłącznie robotycznie w precyzyjnych przyrządach, eliminując w ten sposób czynnik ludzki. Wszystkie produkty ATTACK to wysokiej jakości produkty premiowe wykonane przy użyciu najnowszej technologii na podstawie najnowszych badań. Produkty posiadają certyfikaty jakości renomowanych laboratoriów badawczych i spełniają wymagane warunki. Jestem przekonany, że z naszym produktem będziecie niezwykle zadowoleni i będzie on służył Państwu przez wiele lat.

Rudolf Bakala, dyrektor generalny ATTACK, s.r.o.

Historia firmy ATTACK, s.r.o.

Areał produkcyjny firmy znajduje się w północnej części środkowej Słowacji, około 20 km od miasta Żylina. Nasza firma, zajmująca się produkcją techniki cieplnej, rozpoczęła produkcję w 1995 roku od kotłów stojących i sukcesywnie rozszerzała swoją produkcję do dzisiejszego poziomu, kiedy produkuje szeroką gamę kotłów wiszących kotłów kondensacyjnych, kotłów stojących, kotłów na paliwa stałe oraz zasobników buforowych CWU. Firma jest jedną z firm średniej wielkości, zajmującą ok. 5000 m2 powierzchni zabudowanej i ok. 1000 m2 powierzchni niezabudowanej. Produkcja kotłów odbywa się we własnych halach produkcyjnych oraz posiada własny rozwój, konstrukcję, sprzedaż i eksport na rynki zagraniczne.

Profil firmy
Profil firmy
Profil firmy

Profil i wizja firmy

„Głównym celem i filozofią firmy jest rozwój najnowocześniejszych produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności i designie, które osiągają najwyższą efektywność spalania z poszanowaniem środowiska przy zachowaniu korzystnej ceny. “

Firma ATTACK i portfolio produktów

Oferujemy szeroki wybór produktów, które różnią się w zależności od wykorzystania rodzaju paliwa i mocy. Wszystkie kotły wyposażone są w podzespoły światowych producentów, wykonane przy użyciu najnowszych technologii, produkcja sterowana jest systemem kamerowym i komputerowym oraz testowane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i metod. W każdej grupie jest szeroki wybór opcji zarówno w zakresie modyfikacji, jak i wydajności.
Kotły przeznaczone są głównie do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, ale również większych zakładówProfil firmy obejmuje portfolio obejmujące kotły na biomasę, gaz, energię elektryczną i akcesoria. W produkcji kotłów wykorzystujemy odnawialne źródło energii, to znaczy panele fotowoltaiczne o mocy 200 kWp, które zapewniają wystarczającą ilość energii elektrycznej do produkcji.

Kotły na paliwo stałe

Kotły na gaz

Zbiorniki akumulacyjne

Akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Profil firmy – Eksport i serwis

Firma ATTACK eksportuje swoje produkty do ponad 51 krajów na całym świecie. Obecnie eksportujemy nasze produkty do wszystkich krajów UE, USA, Kanady i Nowej Zelandii. Największym zainteresowaniem za granicą cieszą się nowoczesne kotły zgazowujące drewno i na pellet oraz kotły kombinowane, które są obecnie bardzo poszukiwane w Europie i na kontynencie amerykańskim.

Specjalne podejście do każdego klienta, przyjazne negocjacje i rzetelność szybko przeradzają się w wzajemne zaufanie, co zapewnia nam stały wzrost klientów w innych krajach.

Profil firmy

Nasi partnerzy serwisowi są szkoleni we własnym centrum szkoleniowym, które jest wyposażone w produkty biorące udział w rzeczywistej eksploatacji. Nasi partnerzy szkolą się w dwóch fazach, teoretycznej i praktycznej, gdzie mają możliwość zastosowania części teoretycznej w praktyce i wypróbowania wszystkiego na produktach.Firma ATTACK, s.r.o. obejmuje sieć serwisowąna całym terenie kraju. W przypadku awarii może Ci pomóc aż 705 organizacji serwisowych, których profesjonalnie przeszkoleni serwisanci poradzą sobie w krótkim czasie z usterką dowolnego produktu firmy ATTACK do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań lub zakładów.

Profil firmy – Badania i Rozwój

Firma ATTACK, s.r.o. posiada własne centrum badawczo-rozwojowe, w którym kadra rozwojowa i techniczna firmy corocznie wprowadza innowacje i przygotowuje nowe urządzenia techniki cieplnej. Podczas rozwoju kładzie się nacisk na prostotę obsługi urządzeń, nowoczesny design, przyjazność dla środowiska oraz minimalne wymiary. Wszystkie produkty są projektowane i opracowywane zgodnie z obowiązującymi normami, specyfikacjami, przepisami prawa i odrębnymi przepisami. Dobór komponentów do produktów ATTACK ® podlega najsurowszym kryteriom i mogą zostać zastosowane tylko niezawodne i sprawdzone komponenty i materiały od renomowanych dostawców.

W rozwoju firma ATTACK, s.r.o. nie współpracuje z innymi producentami, ale zawsze stara się być o krok przed konkurencją.

Firma ATTACK – Certyfikaty i wyróżnienia

Firma ATTACK, s.r.o. posiada certyfikat jakości ISO 9001 do:

  • projektowania i rozwoju kotłów
  • produkcji kotłów
  • serwisowania urządzeń i kotłów

Kładziemy duży nacisk na jakość naszych produktów. Od 2003 roku posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Ten certyfikat jakości dyrektywy międzynarodowej poświadcza działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji, projektowania i eksploatacji urządzeń gazowych. Certyfikat zatwierdzenia został uzgodniony i przyznany przez prestiżową londyńską firmę audytorską Lloyd’s Register Quality Assurance.

O złożoności wymagań stawianych firmie świadczy również konieczność obrony certyfikatu przed firmą certyfikującą LRQA co 3 lata.

Ten system zarządzania jakością wskazuje na postęp i pozytywne podejście firmy ATTACK, s.r.o. do klienta, któremu udowadnia swoją jakość czysto słowackiej tradycyjnej firmy. Jednocześnie system zarządzania podkreśla strategię firmy, która prowadzi do jego przestrzegania, dalszego rozwoju i doskonaleniu.Wszystkie produkty ATTACK® to wysokiej jakości produkty premiowe wykonane w najnowszej technologii w oparciu o najnowsze badania. Produkty posiadają certyfikaty CE, TÜV, GOST renomowanych laboratoriów badawczych na świecie.

Regularnie uczestniczymy w krajowych i zagranicznych wystawach techniki cieplnej, na których firma otrzymała szereg nagród od wyróżnień po złote medale.