Ocenenia_kotlov_attack

Wynikiem naszej pracy są nagrody

Firma ATTACK, s.r.o. zdobyła szereg nagród od wyróżnień po złote medale na wystawach krajowych i zagranicznych. Regularnie uczestniczymy w wystawach, na których wieloosobowa komisja kręgów zawodowych przyznaje nagrody. Nagrody te dotyczą zarówno naszych produktów, jak i rozwoju regionu, w którym działa firma. Posiadamy kilka certyfikatów.

Nagrody dla kotłów

Kotły zgazowujące drewno i kondensacyjne ATTACK zdobyły kilka cennych nagród. Cieszymy się z tych zasług i wyróżnień produktów, którym zawdzięczamy głównie pracownikom naszej firmy. Kocioł zgazowujący drewno lub kocioł gazowy mają ponadczasowy design, który z roku na rok jest coraz bardziej zaawansowany technicznie ze względu na obecną sytuację energetyczną w odniesieniu do środowiska. Za co zawdzięczamy naszemu procesowi produkcyjnemu.

Ze wspomnień dotyczących wyceny kotłów

Jako jedna z nowości, został nagrodzony na wystawie MCE Mediolan 2010 za innowacyjność i wydajność zaawansowany kocioł zgazowujący drewno wysokiej jakości ATTACK DPX LAMBDA. Kocioł ATTACK SLX LAMBDA zdobył nagrodę za innowacyjność, wydajność i ekologię na MCE Mediolan 2016.Kocioł na drewno ATTACK DPX LAMBDA otrzymał w 2010, 2011, 2012r. m.in. nagrody na najważniejszych wystawach słowackich i czeskich (AQUA-THERM Nitra, SHK Brno a AQUA-THERM Praha).Kocioł na pellet ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS zdobył łącznie 3 złote medale i plakiety za dużą zmienność i skuteczne rozwiązanie temperowania w przypadku braku głównego paliwa na międzynarodowych targach CONECO-RACIOENERGIA-CLIMATHERM 2008 i 2009 w Bratysławie – złote medale oraz na wystawie AQUATHERM Nitra 2009 – złoty medal.Kocioł kombinowany ATTACK WOOD&PELLET zdobył nagrodę jury ekspertów V Targów Ogrzewnictwa i nagrodę GRAND PRIX Alternatywnych Źródeł Energii FOR THERM 2014Kotły gazowe na wystawach AQUATHERM Nitra i RACIOENERGIA zdobyły wyróżnienia i wielokrotne złote medale.

Z technicznego punktu widzenia naszekotły na biomasęcharakteryzują się wysoką sprawnością do 92%, niską temperaturą spalin i efektywniejszym procesem spalania. Według aktualnej normy europejskiej EN303-5, która klasyfikuje kotły na paliwa stałe według sprawności i emisji na poszczególne klasy, kocioł ATTACK DPX (wersja LAMBDA) osiąga w najlepszej klasie według tej normy ponad 25-krotnie niższe stężenie szkodliwych emisji CO w spalinach niż dopuszczalna granica!

Galeria nagródy dla kotłów

Wystawy, rozwój i innowacje

Firma ATTACK, s.r.o regularnie uczestniczy w wystawach na całym świecie. Na przykład (MCE Mediolan, AQUATHERM Nitra, Frankfurt i inne …) gdzie przynosi innowacje swoich produktów. Nagrodzone kotły o różnych rodzajach paliwa i właściwościach na wielu wystawach otrzymują nagrody lub wyróżnienia. Nasza innowacyjność dotyczy nie tylko rozwoju techniki cieplnej, ale także rozwoju regionu, w którym działa firma.

Galeria wystaw i nagród

Certyfikaty

Produkty firmy ATTACK, s.r.o. osiągają wartości najlepszych europejskich produktów. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 na produkcję kotłów, a wszystkie nasze produkty są zatwierdzone i przetestowane certyfikatami CE i GOST.

Aktualny certyfikat jakości ISO 9001 (Certyfikat) do pobrania w formacie PDF (792KB)