Prislusenstvo pre kotol

Akcesoria do kotła

Czy masz niewystarczający odciąg spalin z komina? Chcesz zwiększyć wydajność kotła? Akcesoria do kotła mogą pomóc kotłowi w zmniejszeniu zużycia paliwa, ogrzewać bardziej ekologicznie, przedłużyć jego żywotność lub mogą zwiększyć komfort ogrzewania.

Akcesoria do kotłów

Zakupem akcesoriów do kotłow , możesz znacznie pomóc swojemu kotłowi. Zwiększenie wydajności, zużycie mniejszej ilości paliwa, obniżenie produkcji i ilości smoły i kwasów, przedłużenie żywotności wszystko to można osiągnąć stosując akcesoria.

kotly attack

Zbiornik akumulacyjny – Może zmagazynować duże ilości wody. Posiadamy do 4 różnych typów zbiorników akumulacyjnych z możliwością podłączenia do panelu solarnego lub pompy cieplnej. Zaletą zbiornika akumulacyjnego jest gromadzenie nadmiaru energii z grzejnika i późniejsze wykorzystanie w razie potrzeby. Pojemność zbiorników jest od 204 do 4940 litrów. Potrafi zwiększyć moc i wydajność kotła, zmniejszyć zużycie paliwa, dzięki czemu ogrzewanie będzie bardziej ekologiczne. Zastosowaniem zbiornika akumulacyjnego przedłużasz żywotność kotła i gwarancji na korpus kotła.

akumulacna nadrz

Zasobnik na pellet z podajnikiem ślimakowym – Nadaje się do kotłów kombinowanych i kotłów na pellet do przechowywania paliwa. Pojemność zbiornika do 500 l. Podajnik ślimakowy na pellet należy zakupić z kotłem na pellet lub z kotłem kombinowanym, aby zapewnić odpowiednią kompatybilność z naszym sprzętem..

Prislusenstvo pre kotly zasobnik peliet

Urządzenie mieszające OVENTROP – Proste w konstrukcji, ale o to ważniejsze dla twojego kotła i portfela. Urządzenie służy do zapobiegania przed uszkodzeniem ścian kotła. Termostat utrzymuje temperaturę powrotu wody grzewczej powyżej 65 ° C, dzięki czemu nie występuje korozja niskotemperaturowa niszcząca ściany kotła.

Prislusenstvo pre kotly oventrop

Dodatkowy odciąg spalin PV150 – Jeśli masz problem z niewystarczającym odprowadzeniem spalin do komina, odpowiednim rozwiązaniem problemu jest dodatkowy odciąg spalin. Urządzenie przyczyni się również do wydłużenia żywotności kotła, ponieważ będzie pracować z odpowiednią mocą. Efekt dodatkowego odprowadzania spalin zauważysz już podczas otwierania drzwi załadunkowych. Zmniejsza się wtedy ciąg komina i dym nie wydostaje się do kotłowni.

Prislusenstvo pre kotly odtahspalin

Palnik na pellet i zestaw do przebudowy– Chcesz zmienić kocioł zgazowujący drewno na kombinowany? Palnik z zestawem do przebudowy oferuje możliwość ogrzewania drewnem i pelletem. Do przebudowy nadają się modele DPX i SLX. Zestaw do przebudowy zawiera drzwi palnikowe, zestaw pantografu do mocowania palnika ATTACK PELLET BURNER Automatic.

Prislusenstvo pre kotly prestavbova sada