Servisna-podpora-ATTACK

Usługa serwisowa ATTACK

Dbanie o naszych klientów jest dla nas dużym priorytetem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i w przypadku problemów rozwiązujemy je razem z tobą. Usługa serwisowa ATTACK co roku stara się unowocześniać naszą pomoc serwisową, abyśmy mogli profesjonalnie i szybko ci pomóc. Posiadamy bogatą sieć serwisową obejmującą cały teren kraju. Każdego roku zapewniamy naszym serwisantom wysokiej jakości nowoczesne szkolenia połączone z prezentacjami wideo i praktycznymi testami produktów w naszym centrum szkoleniowym. Wszyscy technicy serwisowi ATTACK są certyfikowani i posiadają certyfikat wydany przez firmę ATTACK, s.r.o., która ich uprawnia do tej czynności. Nieustannie tworzymy bogate treści wideo na aktualne tematy, które są częścią naszego życia. W naszych filmach można znaleźć pomoc między innymi: Jak rozpalić i wyczyścić kocioł. Podłączenie kotłów do komina, wyjaśnienie zasad działania kotła w domu czy w zakładzie. Wyjaśnienie różnic między kotłami, ich wersjami, funkcjami i cechami pomogą ci podjąć właściwą decyzję.

Jeśli nie znalazłeś rozwiązania, skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy Jeśli nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, który się utrzymuje, nie wahaj się z nami skontaktować, pomożemy ci.

Wsparcie serwisowe ATTACK w formie wideo

Instrukcje wideo

Masz problem z rozpaleniem, czyszczeniem kotła lub z tematem, który jest dla ciebie niejasny? Stworzyliśmy dla ciebie pomoc w formie wideo.

Chcę być partnerem serwisowym

Usługa ATTACK – Dołącz do nas

Lubisz pracować z ogrzewaniem, chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu naszych kotłów, nie wahaj się i zaloguj.