Vykurovanie-ATTACK

Ogrzewanie z nami

Nauczymy cię, jak uzyskać lepszy przegląd i dowiedzieć się więcej na temat ogrzewania. Przyniesiemy ci jaśniejszy i bardziej szczegółowy przegląd o produktach i ich funkcjonowaniu z innymi układami w ogrzewaniu. W tej sekcji dowiesz się, o sposobach ogrzewania, podłączenia oraz o aktualnych tematach.

Wymiana starego kotła

Każdego roku wraz z naszymi produktami wprowadzamy na rynek innowacje. Nowoczesne ogrzewanie zapewnia duży komfort i bardziej przyjazne dla środowiska spalanie. Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć. W zamian uzyskasz:

  • Obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 25%
  • Wysoki komfort z możliwością podłączenia do Internetu
  • Bardziej ekologiczne spalanie
  • Wysoka modulacja mocy kotłów gazowych do 1:10
    Długi czas spalania w kotłach na biomasę

Ogrzewanie z wysoką modulacją mocy do 1:10

Vykurovanie-kondenzacny-kotol-attack

Nasze nowe kotły kondensacyjne zapewniają wysoki komfort przy wysokiej sprawności sięgającej 106%. Dzięki dużej modulacji mocy kocioł zużyje znacznie mniej paliwa. Wysokiej jakości elementy z mosiądzu i wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej zapewniają maksimum z ogrzewania gazem.

Kombinowane kotły powalają na wybór paliwa. Drewno lub pellet?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Kotły zgazowujące drewno nie pozostają w tyle za komfortem kotłów gazowych. Wysoka sprawność do 92% zapewnia ekologiczne i oszczędne ogrzewanie za pomocą biomasy. W kombinowanych kotłach można stosować drewno lub pellet. Wysoki komfort oferuje prawdziwe spalanie automatyczne Duży zasobnik opału, może palić się przez 8-12 godzin, oszczędza czas.

Ogrzewanie i odpowiedni komin

Boiler connection to chimney

Komin do układu ogrzewania domu jest bardzo ważny. Nieprawidłowy komin może spowodować niedostateczny ciąg, ponieważ komin nie zdąży odprowadzić z kotła wyprodukowane ilości spalin. wytworzonych z kotła. Czytaj więcej na ten temat.

Zbiornik akumulacyjny przedłuża żywotność

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Podłączenie zbiornika akumulacyjnego do kotła na biomasę zwiększa jego wydajność i zmniejsza zużycie paliwa, co sprawia, że ogrzewanie jest bardziej ekologiczne.