Podstawowym celem i filozofią Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ATTACK, s.r.o. jest wytwarzanie produktów na wysokim poziomie, o najwyższej jakości, funkcjonalnych i nowoczesnych, które osiągają najwyższą sprawność spalania, mają przyjazną cenę i biorą pod uwagę ochronę środowiska naturalnego.

Szanowny Kliencie,

produkt firmy ATTACK został wyprodukowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcyjnych, którymi dysponujemy. Jako największy słowacki producent, który eksportuje do 51 krajów świata uświadamiamy sobie, że każdy proces produkcyjny wpływa na żywotność tego produktu i oczywiście na zadowolenie klienta. Dlatego wykorzystujemy tylko to, co jest najlepsze, począwszy specjalną blachą poprzez dokładne cięcie materiału laserem, skończywszy tym najważniejszym – wodoszczelnymi spawami, które wykonują wyłącznie roboty i w ten sposób eliminują czynnik ludzki.

Wszystkie produkty firmy ATTACK są produktami o wysokiej jakości, wykorzystującymi najnowocześniejsze technologie na podstawie najnowszych badań. Produkty posiadają Certyfikat jakości udzielony przez renomowane instytucje badawcze i spełniają wymagania niezbędne do udzielenia dotacji państwowej. Jestem przekonany o tym, że będą Państwo zadowoleni z naszego produktu i o tym, że posłuży Państwu przez długie lata.

Rudolf Bakala, Dyrektor Generalny ATTACK, s.r.o.