Dlaczego wybrać kocioł ATTACK?

Nasza firma stara się tworzyć najlepsze i zapewniać najlepsze wsparcie klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji techniki grzewczej wiemy, że każdy klient zadowolony naszym produktem, któremu przynieśliśmy ciepło do domu jest dla nas siłą napędową do dalszego rozwoju i badań naszych produktów. Chcemy zapewnić ludziom jakość, maksymalny komfort i co najważniejsze wsparcie techniczne.

Sześć powodów, aby wybrać nasz produkt.

Preco-vybrat-kotol-attack

Produkcja techniki grzewczej i Jakość

Jakość naszych produktów jest zagwarantowana zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, najnowocześniejszymi technologiami i wieloletnim doświadczeniem. Zapoznaj się z naszym procesem produkcyjnym

Proces produkcji
Preco-vybrat-kotol-attack

Wsparcie klienta

Wsparcie naszego klienta jest głównym priorytetem naszej firmy. To jeden z powodów, dla których wybrać kocioł ATTACK. Nasza firma obejmuje całe terytorium Słowacji. W razie usterki/ awarii może ci pomóc do 705 organizacji serwisowych z profesjonalnie wyszkolonymi technikami serwisowymi.

Usługa serwisowa
Preco-vybrat-kotol-attack

Długoletnie doświadczenia

Produkcję techniki cieplnej, którą zajmujemy się od 1995 roku, rozpoczęliśmy od produkcji kotłów stojących i sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą produkcję o kotły na paliwo stałe, kotły kondensacyjne, kotły elektryczne i zasobniki CWU.
Profil firmy

Preco-vybrat-kotol-attack

Prawidłowe relacje

Dążąc do utrzymania najlepszych relacji z naszymi klientami, budujemy relacje z naszymi partnerami biznesowymi, których mamy w aż 51 krajach na całym świecie.
Lista sprzedawców

ocenenia-preco-vybrat_attack

Nagrody i certyfikaty

Uczestniczymy we wszystkich wystawach poświęconych produkcji techniki cieplnej oraz posiadamy ważne certyfikaty m.in. Certyfikat jakości ISO 9001. Nasze produkty zdobyły wiele nagród.
Nagrody za kotły

Produkcja techniki cieplnej i środowisko

Częścią produkcji techniki cieplnej jest również ochrona środowiska, której jesteśmy w pełni świadomi i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty z roku na rok były nie tylko wygodniejsze, ale także wprowadzały innowacje w zakresie ekologii i ochrony środowiska.
Ochrona środowiska